pixers group: pixers | pixers business | pixers ring Pixers® - We live to change

Trening Driftu

199.00

Najbliższy trening driftu - niedziela 2 września od 14:00 do 18:00! 

Nie pal gumy pod Lidlem lub na parkingu pod stadionem ;) - sprawdź się na nitce toru która została zaprojektowana do latania bokiem! Sekwencja zakrętów w której możesz jechać w poślizgu aż do końca opon!

 

 

Drifting jest “dość” problematycznym sportem - nie ukrywamy tego - dlatego wprowadzamy kilka zasad które wpłyną na płynność treningów i pozwolą wszystkim się wyszaleć :)

 1. Uczestnicy treningu zostaną podzieleni na dwie grupy:
  1. Początkująca - drift po patelni i kręcenie “ósemek”
  2. Zaawansowana - drift po nitce driftingowej
 2. Aby przejść z grupy początkującej do zaawansowanej trzeba zrobić “rondo” i “ósemkę wokół pachołków” driftem, można to zrobić w dowolnym momencie treningu - zakwalifikowanie do grupy początkującej nie jest podstawą do zwrotu wpisowego.
 3. Raz zdobyta "licencja" na drifting obowiązuje na wszystkich treningach (w kolejnym nie trzeba zaczynać od grupy początkującej)
 4. Ciągłe wypadanie z nitki toru i niebezpieczna jazda - powrót do grupy początkującej i odebranie licencji :)
 5. Całkowite wykluczenie z treningu za palenie gumy na torze albo w depo, niebezpieczne zachowanie i nie stosowanie do poleceń
 6. Staramy się nie jeździć do wystrzału / eksplozji opon
 7. Jeździmy po nitce toru (asfalcie), staramy się nie wyjeżdżać na beton i linie.
 8. Osoby chcące robić zdjęcia / video z toru proszone są o zabranie kamizelki odblaskowej i kontakt z obsługa przed wejściem na nitkę toru.
 9. Pojazd nie powinien gubić części oraz nie może gubić płynów

W sekcjach początkującej i zaawansowanej na torze w jednym czasie będzie przebywać kilka / kilkanaście pojazdów wypuszczanych w odstępach czasu, jeździmy w sesjach ok. 5 minutowych, możliwość jazdy w parach po konsultacji z obsługą toru. Treningi dla samochodów RWD lub 4x4.

Osoby, które wykupiły karnety na Open Track w poprzednim sezonie mogą je wykorzystać do opłacenia wpisowego (wartość będzie przeliczana proporcjonalnie do wykorzystania).

Ważne informacje:

 • Wpisowe jest na dany trening. Przeniesienie wpisowego na inny termin - 50 PLN.
 • Przedsprzedaż wejściówek kończy się dzień przed datą treningu.
 • Rozpoczęcie jazd o 14:00, sugerujemy przybycie minimum 30 minut wcześniej w celu załatwienia formalności oraz przygotowania samochodu. Od 14:00 można jeździć.
 • Jeżeli samochód ma klatkę - wymagany kask

Terms and conditions of Voucher Purchase