pixers group: pixers | pixers business | pixers ring Pixers® - We live to change

FAQ

 • 1. Czy nitka toru Pixers RingGP jest wyprofilowana?

  Dwukilometrowa nitka toru jest w 100% płaska - zakręty nie są wyprofilowane.
 • 2. Kiedy można przyjechać do Was na drift?

  Informacje o treningach dirftu znajdziesz na http://www.pixersring.pl/kategoria/drift/trening-driftu. Dirftować można tylko na treningach, w trakcie Open Track obowiązuje zakaz driftu
 • 3. Jakie wymiary ma tor wyścigowy Pixers Ring GP?

  Tworząc Pixers Ring mieliśmy jeden cel - chcieliśmy, żeby każdy kierowca i motocyklista czuł się na nim świetnie. Stworzyliśmy 2-kilometrową, w 100% asfaltową nitkę o szerokości minimum 8 metrów. Więcej informacji o torze znajdziesz na http://pixersring.pl/strona/o-torze
 • 4. Ile samochodów może się jednocześnie znajdować na torze?

  Zabawa na Pixers Ring jest nie tylko niezapomniana, ale i w 100% bezpieczna. Przywiązujemy do tej kwestii bardzo dużą wagę, dlatego, w zależności od rodzaju grupy oraz umiejętności jej członków, wpuszczamy na tor maksymalnie 10 pojazdów (samochodów/motocykli) jednocześnie.
 • 5. Czy wykupiony voucher Open Track można rozbić na kilka tur?

  Jasne! Każdy wykupiony karnet czasowy możesz rozbić na kilka sesji. Czas naliczany jest wyłącznie podczas obecności na torze, czyli do wjazdu do wyjazdu. Jeżeli wykupisz 4-godzinny voucher, oznacza to, że masz do dyspozycji np. 24 sesje po 10 minut na torze lub 48 sesji po 5 minut. Wszystko zależy od Ciebie. 2 godziny jazdy na Pixers Ring to odpowiednik całodniowego trackday na innych obiektach tego typu.
 • 6. Czy w trakcie driftowania, np. po 10 minutach, mogę zjechać w wyznaczone miejsce, by wymienić opony? Czy obowiązuje mnie jakiś limit czasowy?

  Nie tylko możesz, ale nawet musisz. Wymiana opon podczas driftingu jest wymagana. Nie musisz się spieszyć, ponieważ na treningach diftu nie liczymy czasu. Trening obowiązuje w wyznaczonych godzinach i możesz wtedy spędzić na torze tyle czasu ile chcesz.
 • 7. Czy obowiązuje jakiś kalendarz toru z planem na konkretne dni?

  Tak, wszystkie informacje na temat dostępności toru w poszczególne dni oraz przewidzianych wydarzeń specjalnych znajdziesz na: http://pixersring.pl/strona/kalendarz
 • 8. Co dzieję się w sytuacji, gdy podczas jazdy tor zostanie uszkodzony np. za sprawą wycieku oleju?

  Jeżeli podczas jazdy samochód zabrudzi tor np. smarem lub olejem, użytkownik ponosi koszty sprzątania toru. Dokładne zasady opisane są w regulaminie korzystania z toru. Koszt sprzątania toru wynosi 3 000 PLN.
 • 9. Co dzieję się w momencie, gdy na torze dochodzi do kolizji?

  Jeżeli na torze dojdzie do kolizji, to jest ona traktowana jak zajście na drodze. Dlatego tak ważne jest, żeby Twój samochód (jeżeli decydujesz się nim jeździć po torze) miał aktualne badania techniczne i OC. Jeżeli pomimo ich braku decydujesz się wjechać na tor, robisz to na własną odpowiedzialność. Wszystkie szczegóły dotyczącej takich sytuacji znajdziesz w regulaminie toru: http://pixersring.pl/strona/regulamin-toru-szkoleniowego-pixers-ring-w-lsse-krzywa
 • 10. Czy płatności można dokonać na miejscu gotówką lub kartą?

  Na terenie obiektu masz możliwość płatności kartą, dlatego, jeżeli ta opcja nie do końca Ci odpowiada, możesz wcześniej kupić wybrany karnet lub voucher za pośrednictwem serwisu www.pixersring.pl i zapłacić za niego online. Jeżeli napotkasz trudności w płatności, możesz uregulować należność na miejscu, korzystając z karty płatniczej.
 • 11. Czy należy dokonać rezerwacji, chcąc skorzystać z toru?

  Wszystko zależy od usługi, z jakiej chcesz skorzystać. Jeżeli masz wykupiony karnet Open Track, nie musisz wcześniej się umawiać i rezerwować dla siebie toru. Jeśli natomiast interesuje Cię np. szkolenie ze Stiqiem, musisz się na nie umówić najpóźniej 48 godzin przed planowaną jazdą. Chcąc zarezerwować tor na wyłączność, musisz się do nas odezwać 7 dni przed planowanym terminem.
 • 12. Karta Klubowa przypisana jest do auta czy właściciela?

  Karta Klubowa jest przypisana do osoby, co znaczy, że możesz korzystać z naszej oferty używając dowolnego samochodu lub motocykla.
 • 13. Czy pojazdy dymiące lub nieco głośniejsze niż standardowo są wpuszczane na tor?

  Jedynym warunkiem wpuszczenia samochodu na tor jest jego 100% sprawność techniczna. Jeżeli ma aktualne, podbite w dowodzie rejestracyjnym badania techniczne - może ruszać na tor. Nie przeszkadza nam ani ryk silnika ani odrobina dymu.
 • 14. Opłata za Kartę Silver/Gold/Black/Hardcore jest jednorazowa czy miesięczna

  Ceny widoczne w opisach kart członkowskich to opłaty miesięczne.Kupując kartę klubową podpisujesz umowę wiążącą na 12 miesięcy, płatności są rozliczane co miesiąc.
 • 15. Czy istnieje możliwość zorganizowania na torze Pixers Ring GP imprez, np. wieczory kawalerskiego?

  Jasne! Napisz lub zadzwoń do nas, a tak dobierzemy produkty z naszej oferty, żeby wszyscy uczestnicy imprezy znaleźli coś dla siebie. Pamiętaj, że na tor można wjechać wyłącznie będą 100% trzeźwym. Z pozostałych atrakcji dostępnych na terenie obiektu, takich jak: trampliny, salon VR czy strefa chillout można korzystać  w każdym stanie ;) (oczywiście na własną odpowiedzialność, licząc się z koniecznością pokrycia kosztów ewentualnych zniszczeń). Pełną ofertę naszego toru znajdziesz na www.pixersring.pl Zapraszamy!
 • 16. Czy na terenie obiektu Pixers Ring GP znajduje się kompresor?

  Oczywiście. Mamy u siebie kompresor i możesz z niego w każdej chwili skorzystać.
 • 17. Jakie są zasady korzystania z elektrycznych samochodów dla dzieci?

  Chcemy, by wszyscy goście naszego toru mogli się u nas świetnie bawić, stąd obecność elektrycznych samochodzików. Każde dziecko może sprawdzić, jak to jest siedzieć za kierownicą i to całkowicie za darmo.
 • 18. Czy można przyjechać na Pixers Ring GP wyłącznie po to, żeby obejrzeć samochody?

  Jasne. Udało nam się zgromadzić sporo fajnych samochodów, również tych legendarnych, dlatego będzie nam bardzo miło, jeżeli zdecydujesz się do nas wpaść na małe zwiedzanie.
 • 19. Jaki jest obowiązujący próg wiekowy?

  Jeżeli chcesz wykupić jazdę czasową z instruktorem, wystarczy, że będziesz mieć ukończone 18 lat. Natomiast w przypadku wynajmowania samochodów na okrążenia, należy mieć minimum 21 lat.
 • 20. Czy organizujecie speed day’e dla motocyklistów?

  Oczywiście, że tak. Zapraszamy na MotoTrackDay - szczegóły - http://www.pixersring.pl/kategoria/motocykle
 • 21. Czy samochód, którym chcę wjechać na tor musi mieć hak lub miejsce na jego zamocowanie?

  Nie, nie musi. Możesz wjechać na tor dowolnym samochodem, również tym, którym na co dzień jeździsz.
 • 22. Czy w każdym przypadku należy mieć kask?

  Nie. Kask jest obowiązkowy, jeżeli jeździsz samochodem z klatką. W pozostałych przypadkach decyzja należy do Ciebie. Jeśli chcesz, możesz założyć kask, ale nie masz takiego obowiązku. Kask i kominiarkę możesz wypożyczyć u nas na miejscu, także nie musisz ich wieźć z sobą.
 • 23. Czy na tor można wjechać z pasażerem? Czy obowiązuje jakiś próg wiekowy?

  Jeżeli wjeżdżasz na tor własnym samochodem, możesz mieć na pokładzie jednego  pasażera, który musi mieć ukończone minimum 13 lat. Natomiast jeśli wypożyczasz jedno z naszych aut, na miejscu pasażera będzie siedział trener personalny i jest on jedynym pasażerem, jakiego możesz z sobą zabrać.
 • 24. Kiedy mogę skorzystać z usługi Drifting Beast Taxi? Czy jest ona dostępna od ręki, czy należy rezerwować termin?

  Drifting Beast Taxi to usługa specjalna. Żeby z niej skorzystać musisz wykupić voucher i śledzić kalendarz na naszej stronie (http://pixersring.pl/strona/kalendarz), ponieważ usługa będzie realizowana podczas dedykowanych weekendowych eventów, o których będziemy informować również mailowo. Voucher jest ważny aż 2 lata, więc na pewno nadarzy się idealna okazja, żeby go zrealizować.
 • 25. Czy mogę wykorzystać plac parkingowy, żeby zrobić znajomym krótkie szkolenie z driftu zanim wyjedziemy na Open Track?

  Przykro nam, ale nie ma takiej możliwości. Ze względów bezpieczeństwa, na całym terenie poza torem obowiązuje całkowity zakaz driftu. Jeżeli chcesz zrobić szkolenie dla większej grupy znajomych, polecamy wynajęcie toru na własność. W trakcie treningów driftu jest możliwość nauki driftu na rondzie oraz robiąc ósemki pomiędzy pachołkami.
 • 26. Kiedy będzie dostępny tor kartingowy?

  Jesteśmy w trakcie konserwacji gokartów, informacja na temat dostępności tej usługi pojawi się wkrótce na naszej stronie. www.pixersring.pl
 • 27. Czy na terenie Pixers Ring GP można wynająć garaż lub miejsce postojowe? Jeżeli tak, to w jakiej cenie?

  Już niebawem pojawi się taka możliwość. O wszystkich nowościach w ofercie informujemy na bieżąco na naszej stronie: www.pixersring.pl. Śledź nas również na Facebooku (www.facebook.com/PixersRing), a na pewno nic Ci nie umknie.
 • 28. Czy istnieje możliwość wykupienia vouchera prezentowego np. na 500 zł do wykorzystania na torze Pixers Ring GP?

  Oczywiście, http://www.pixersring.pl/bon-podarunkowy
 • 29. Czy wykupując karnet Open Track 10h możemy go wykorzystać w kilka osób?

  Niestety nie ma takiej możliwości. Karnet jest przypisany wyłącznie do jednej osoby. Możesz go wykorzystać rozbijając 10 godzin na kilka sesji w różne dni a nawet miesiące, ponieważ jest ważny aż 2 lata od momentu zakupu.