pixers group: pixers | pixers business | pixers ring Pixers® - We live to change

Tor kartingowy, czyli sposób na świetną zabawę

2017-10-16 17:00:00

Szukasz sposobu na oderwanie się od codzienności? Jesteś uzależniony od adrenaliny i potrzebujesz jej jak tlenu o każdej porze roku, także poza sezonem motocyklowym? Jeżeli musiałeś odstawić swój dwukołowiec do garażu - nie martw się. Jest coś, co nie pozwoli Ci zapaść w sen zimowy.  Pozwól sobie rozpędzić się do maksymalnej prędkości i poczuj prawdziwą wolność, o jakiej wydawało Ci się, że możesz tylko marzyć!

Pixers Ring to 2-kilometrowa nitka toru, służąca nie tylko szkoleniom i wyścigom samochodowym. Możesz tutaj również poszaleć na gokartach. Te niewielkie maszyny osiągają prędkość do kilkudziesięciu km/h, co w przypadku tego rodzaju motosportu dostarcza niezapomnianych przeżyć!


Gokarty to rozrywka dla każdego!
Chcesz zostać kierowcą i potrzebujesz treningu? Czy może już nim jesteś, jednak zwykła jazda po mieście Ci nie wystarcza i chciałbyś poczuć przysłowiowy „wiatr we włosach”? W jednym i drugim przypadku nie będziesz żałował wypróbowania toru Pixers Ring. Jazda na gokartach to bezpieczny motosport, który jednocześnie sprawi, że poczujesz się pewniej za kierownicą, jak i dostarczy Ci niesamowitych atrakcji. A podobno nie można mieć wszystkiego… :)Wsiądź do gokarta, wciśnij gaz do dechy i oddaj się świetnej zabawie, a my zadbamy o Twoje bezpieczeństwo. Obsługa toru Pixers Ring nie tylko dokładnie objaśni Ci zasady panujące na torze, lecz również wyposaży Cię w odpowiedni kask gratis, tak, abyś mógł bez przeszkód cieszyć się fantastyczną rozrywką, jaką są wyścigi na torze kartingowym. Zmierz się ze swoimi znajomymi i pokaż, że nie boisz się mocnych wrażeń!Gotowi na przygodę?

Gokarty to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Odważ się i spróbuj czegoś nowego! Na tor kartingowy możesz wybrać się z rodziną, grupą znajomych lub sam. Firmowe wyjścia wcale nie muszą być nudne… Może zamiast zwyczajnego spotkania w restauracji warto rozważyć bardziej nietypową opcję? Nic tak nie zintegruje zespołu jak ekscytująca, wspólnie przeżyta przygoda. Rodzice z dziećmi również mogą liczyć na niezapomniane chwile, o których najmłodsi (i nie tylko ;)) długo jeszcze będą opowiadać swoim przyjaciołom. Wyścig na torze to również doskonały sposób na oderwanie się od codziennych problemów. Gwarantujemy, że kiedy wyjdziesz z gokarta, spojrzysz na wszystko z zupełnie innej perspektywy! 

 


Nie sposób opisać emocji, jakich dostarczy Ci wyścig na naszym torze kartingowym. Jednego jesteśmy pewni: będzie warto! Przekonaj się sam, jak to jest na chwilę znaleźć się w innym świecie, w którym królują prędkość, adrenalina, a przede wszystkim świetna zabawa.