pixers group: pixers | pixers business | pixers ring Pixers® - We live to change

(NIE)LEGALNE WYŚCIGI – RING WARS

2017-09-26 13:03:00

Warkot silnika, zawrotna prędkość, pulsująca w żyłach krew i świetni ludzie – brzmi jak opis „Szybkich i wściekłych”? Prawie. Jest jedna różnica – te wyścigi nie przysporzą Ci problemów. Na pewno nie załapiesz mandatu i, co ważniejsze, dbamy o to, aby tor był w pełni bezpieczny.

Czym są Ring Wars?

To coś w stylu Street Racing - (nie)legalne wyścigi organizowane na torze Pixers Ring. Jeśli chcesz dostarczyć sobie trochę emocji i poczuć się jak na prawdziwym polu walki – nie mogłeś trafić lepiej. To miejsce, w którym będziesz mógł zachłysnąć się adrenaliną i duchem rywalizacji. To tu będziesz mógł pokonać swoje własne słabości. Mocne wrażenia gwarantowane. Zupełnie legalnie i bezpiecznie.

Kilka sekund przed startem – od niego zależy cały wyścig. Wyobraź sobie, że to Ty siedzisz w tym momencie za kierownicą. Co czujesz? Ekscytację... A może lęk? Przekonaj się na własnej skórze! Kto odniesie sukces, a kto zostanie daleko w tyle?


Jeśli na dźwięk zapalanego silnika Twoje serce zaczyna bić szybciej, to nie czekaj i zapisz się na Ring Wars! Przekonaj się sam. Oderwij się od codzienności, baw się prędkością i rozwijaj swoją pasję. Niezapomniane przeżycia gwarantowane.

Weź udział w RIng Wars!