pixers group: pixers | pixers business | pixers ring Pixers® - We live to change

Jak zorganizować ciekawy wyjazd integracyjny?

2018-04-13 12:32:00

Kręgle? - Były. Paintball? - Był. Gokarty? - Były. Zaczyna ci brakować pomysłów na wyjście integracyjne, które będzie atrakcyjne dla całego zespołu i nikt nie będzie się nudził? Może warto spróbować rozrywki, która pozwoli im również zdobyć użyteczne umiejętności?

Czy warto w ogóle inwestować w wyjazdy integracyjne?

Takie eventy są szczególnie ważne w firmach, które dynamicznie zwiększają zatrudnienie, zespoły liczą kilkadziesiąt lub więcej osób, lub mają siedziby w różnych miastach. Dzięki wyjazdom czy spotkaniom integracyjnym, zespół może się przede wszystkim poznać w warunkach pozabiurowych, nawiązać bliższe relacje, zbudować między sobą nić porozumienia i obdarzyć zaufaniem. A to przekłada się na późniejszą efektywną współpracę: Twój zespół łatwiej się komunikuje, szybciej znajduje wyjście z trudnej sytuacji i sam tworzy przyjazną atmosferę w biurze.

 

Jaki scenariusz integracji wybrać?

Opisane wyżej efekty są najłatwiej osiągalne, jeśli wyjazd integracyjny przewiduje różnego rodzaju aktywności fizyczne. Współzawodnictwo, udział w zajęciach sportowych i zdrowa adrenalina budują bliskość i uczą współpracy, często niemal obce do tej pory osoby. Co ważne, zmęczenie fizyczne pomaga się odstresować, zapomnieć na chwilę o codziennej obowiązkach i rutynie. Daje zastrzyk świeżej energii do pracy. Po prostu - pozwala złapać oddech.

 

Nowy pomysł na integrację

Miejscem, które dostarczy wam opisanych wyżej wrażeń, jest zdecydowanie nasz Pixers Ring - czyli nowopowstały tor wyścigowy, zlokalizowany w niedalekiej odległości od Wrocławia, przyjazny wszystkim miłośnikom motoryzacji.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb nawet bardzo dużych grup, wyposażony w zaplecze cateringowe i hotelowe. Infrastruktura umożliwia przeprowadzenie na miejscu spotkań, konferencji lub szkoleń.

Pixers Ring to jednak przede wszystkim dobre samochody i jeszcze lepsza zabawa. W zależności od chęci, uczestnicy mogą skorzystać ze specjalnych szkoleń z bezpiecznej jazdy codziennej, w trudnych warunkach, jazdy wyścigowej lub sportowej, prowadzonych przez najlepszych kierowców w Polsce, albo od razu wyruszyć na tor, by sprawdzić swoje możliwości - w pojedynkę lub w wyścigu z kolegami i koleżankami.

 

Dlaczego warto?

Decydując się na taki wypad integracyjny, pokazujesz, że zależy ci nie tylko na dobrej zabawie zespołu, ale i na ich bezpieczeństwie. Zdobywając umiejętność pewnej jazdy w każdych warunkach, sami czują się bezpieczniej i nie stwarzają zagrożenia dla otoczenia.

Sprawdź wszystkie atrakcje toru >>>

 

Jak przygotować się do wizyty na torze?

Możecie do nas przyjechać swoimi samochodami, uczyć się na nich i sprawdzić ich możliwości na torze lub skorzystać z samochodów treningowych z naszego garażu. Czekają na Was nowe Fordy Focus RS. Niczym innym nie musicie się martwić. Wystarczy, że wcześniej powiecie nam czego potrzebujecie, a my wszystko przygotujemy.

Jeżeli masz jakieś pytania, chcesz dowiedzieć się więcej i zarezerwować najbliższy wolny termin - napisz do nas.